Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.Zdravé a chutné! Naše dojmy z mixéra FitStream a balení Mix Fit

Príprava smoothie Fitstream

Rozhodli sme sa urobiť niečo pre svoje zdravie a vybrali sme sa objavovať zdravé a chutné smoothie koktaily a zdravé raňajky! Aby sme sa uistili, že nie sme sami, zverili sme sa do rúk odborníkov a vyskúšali mixér FitStream spolu so zdravými balíčkami dobrôt Mix Fit. Aké sú naše skúsenosti?

FitStream je síce mladá spoločnosť, ale sú to profesionáli!

Značka FitStream bola založená v roku 2019 a príbeh, ktorý stojí za jej zrodom, je pre nás veľmi zaujímavý. Zakladateľkami sú dve dlhoročné kamarátky Lenka a Hanka, aktívne pracujúce matky, ktoré sa zaujímajú o zdravý životný štýl a trávia veľa času prípravou zdravých jedál pre seba a svoju rodinu. A pretože ako väčšina moderných ľudí vedia, ako draho sa dá čas využiť, začali premýšľať o tom, ako celý proces zdravého stravovania urýchliť a uľahčiť. Výsledkom je FitStream, vďaka ktorému si ľahko a jednoducho dodáte vitamíny.

FitStream je obľúbený nielen v Českej republike!

Základným produktom, ktorý FitStream.cz ponúkal, bol špeciálny mixér na prípravu lahodných smoothie koktailov. Ponuka e-shopu sa však postupne rozšírila a teraz si môžete kúpiť aj lyofilizované ovocie, raňajkové kaše, neoprénové obaly do mixéra alebo výživové doplnky (kolagén, proteín a iné). K dispozícii sú aj výhodné súpravy, ktoré vám poskytnú to najdôležitejšie v jednom balení a výrazne ušetria.

Po svojom uvedení na trh v júni 2020 sa spoločnosť FitStream rýchlo stala jednou z najlepších v tomto odvetví a jej produkty si teraz užívajú nielen ľudia u nás, ale aj v celej Európe. Samozrejme, práca sa tým nekončí a podnik sa naďalej rozrastá. V budúcnosti sa teda môžeme tešiť na ešte širšiu ponuku úžasných produktov, vďaka ktorým bude zdravý život hračkou!

„Byť FIT je také jednoduché!“

Čo si myslíte o tomto kréde spoločnosti FitStream? Z vlastnej skúsenosti vieme, že nikdy nebolo ľahké žiť a predovšetkým sa zdravo stravovať. Ani rýchlo. Zabralo nám to veľa času a energie. A to nehovoríme o tých dňoch, keď sa nám jednoducho nechcelo. Produkty FitStream to však zmenili!

Pre mnohých ľudí v našej oblasti bolo vždy najťažšie nájsť si ráno čas a energiu na prípravu skutočne zdravých a hlavne výdatných raňajok, ktoré nám dodajú potrebnú energiu na celý deň. S mixérom FitStream si však môžete pripraviť naozaj jednoduché a rýchle raňajky, ktoré vás zasýtia a dodajú telu všetky potrebné živiny.

Pekná webová stránka plná rád a inšpirácie

Dostali sme niekoľko tipov na FitStream a tiež recenzie od ich zákazníkov nás presvedčili, aby sme osobne vyskúšali výrobky tejto značky. Objednávanie bolo jednoduché, webová stránka FitStream.cz je veľmi prehľadná a užívateľsky prívetivá.

Okrem produktov tu nájdete aj tipy vo forme krátkych videí, ktoré vám ukážu, ako zariadenie správne používať. To je veľmi užitočné najmä pre začiatočníkov, ktorí ešte nikdy nedržali mixér na smoothie v ruke.

Na webovej stránke nájdete aj recepty na zdravé jedlá a nápoje, napríklad kešu-kávový kokteil, minútkové raňajky, osviežujúcu letnú limonádu alebo domácu Piña Coladu. Okrem toho v nej nájdete nutričné hodnoty receptov, ktoré ocení každý, kto sa zaujíma o zdravé stravovanie.

Kvalita viditeľná na prvý pohľad

Mixér FitStream je k dispozícii v niekoľkých farbách vrátane bielej, čiernej, červenej, modrej, zelenej, žltej, fialovej, ružovej a svetloružovej. Niektorí ľudia majú radi, keď sa ich oblečenie hodí k ich doplnkom, a presne to umožňuje široká ponuka spoločnosti FitStream. Rozhodli sme sa pre bielu (ktorá sa hodí ku všetkému!) a okrem mixéra sme pribalili výhodné balenie 5 balíčkov mrazom sušeného ovocia Mix Fit.

Fitstream Balik
Fitstream Balik 3
Fitstream Balik 2
Mixér Fitstream
Súprava Fitstream Mixer Cistici

Objednané výrobky prišli rýchlo po objednaní a po otvorení balíka sme boli príjemne prekvapení. V mnohých e-shopoch sa stretávame s nadmerným používaním obalového materiálu. Chápeme a oceňujeme, že obchodníci robia všetko pre to, aby tovar prišiel nepoškodený! Niekedy sa nám však zdá, že odpadu (najmä plastového) je trochu priveľa. To však rozhodne nie je prípad spoločnosti FitStream. V balíku bolo len minimum baliaceho materiálu, ale aj tak všetko prišlo v poriadku.

Už prvý pohľad na mixér nám prezradil, že ide o výrobok s kvalitným spracovaním. Žiadne lacné a nekvalitné materiály, ale odolné zariadenie, ktorému môžete veriť, že bude dobre a hlavne dlho fungovať. Mixér je tiež príjemne ľahký (váži menej ako 500 gramov), dobre sa drží v ruke a nám osobne sa páči jeho vzhľad.

Mixér FitStream je malý, ale naozaj praktický

Mixér FitStream je prenosný, takže vám nesmie chýbať praktický popruh a vďaka malým rozmerom sa perfektne zmestí do tašky alebo batohu. Veľkou výhodou je nabíjanie pomocou kábla USB, ktorý je súčasťou balenia. Mixér sa pomerne rýchlo nabíja a na jedno nabitie dokáže pripraviť až 12 nápojov. Pre nás je trochu nepraktické úplne odkryť otvor na vloženie kábla USB. Ocenili by sme aspoň nejaký gumový kryt, pretože raz za čas je potrebné umyť celý mixér vrátane spodnej časti a pri neopatrnej manipulácii sa môže ľahko stať, že sa do konektora dostane voda. Inak sme s týmto spôsobom nabíjania spokojní, mixér FitStream môžete nabíjať aj v škole, v práci alebo dokonca na cestách.

Nabitý mixér Fitstream
Fitstream Mixér USB Nabíjateľný

Mixér sa veľmi ľahko používa. Najprv ho treba úplne nabiť a ľahko vyčistiť. Potom stačí naliať tekutinu (mlieko, vodu), pridať nakrájané ovocie alebo zeleninu a začať. Ovocie alebo zeleninu odporúčame nakrájať na kúsky veľké približne 1,5 cm. Nikdy sme nemali nič, s čím by si mixér FitStream neporadil, a vždy všetko rozmixoval naozaj dobre. Ak však v nádobe zostanú väčšie kúsky alebo šupky, pri vylievaní ich zachytí špeciálny uzáver so sitkom. Vždy nám pomohlo, keď sme mixér na chvíľu zapli na plný výkon alebo ho spustili viackrát a všetko ovocie sa dokonale rozmixovalo.

Súprava Fitstream Mixer Cistici
Mixér Fitstream Split
Mixér Fitstream Cisteni

Hoci je mixér FitStream pomerne malý, ponúka slušný výkon. Zvládol čerstvé aj sušené ovocie a výsledný nápoj bol hotový za okamih. Raňajky vo forme smoothie alebo kaše sú pripravené naozaj rýchlo. V lete oceňujeme možnosť rýchlo pripraviť zdravé, osviežujúce nápoje prakticky kdekoľvek a kedykoľvek.

Na mixéri FitStream sa nám najviac páči, ako ľahko sa udržiava. Máme už skúsenosti s viacerými mixérmi, a to nielen na smoothies, a práve náročné čistenie nás vždy odrádzalo od ich častého používania. Stačí však naliať vodu s trochou saponátu do mixéra FitStream a zapnúť ho. Potom mixér len opláchnite. Mierne znečistený mixér je okamžite čistý, pre prípady silnejšieho znečistenia spoločnosť FitStream pridala do balenia špeciálnu penovú hubku s rukoväťou. Pomocou neho môžete mixér dôkladne vyčistiť za dve minúty. Čistenie je také jednoduché, že sa s ním zabavia aj menšie deti, a čo je najdôležitejšie, neznepríjemňuje zážitok z používania.

Lahodná chuť plná zdravia

Chuť výsledného nápoja samozrejme závisí od toho, čo do mixéra vložíte. Pripravili sme nápoje s čerstvým ovocím a lyofilizovaným ovocím z balíčka Mix Fit. Kombinácia banánov, jahôd a čučoriedok sa v našej redakcii stretla s najväčším nadšením. Ponuka FitStream.cz je však taká široká, že si z nej vyberie každý. A v závislosti od množstva pridanej tekutiny ovplyvňujete aj konzistenciu výsledného nápoja. Pri pití hustejšieho kokteilu z lyofilizovaného ovocia sme mali približne rovnaký pocit, ako keby sme pili ovocný koktail dokonale pripravený profesionálnym barmanom.

Ovocie v baleniach FitStream.cz obsahuje iba lyofilizované ovocie. Neobsahuje žiadne konzervačné látky ani pridaný cukor a je vhodný aj pre vegánov. Okrem toho lyofilizácia pomáha ovociu zachovať si až 98 % výživovej hodnoty. Spoločnosť FitStream si na spracovanie vyberá len najkvalitnejšie prémiové ovocie. Môžete ho použiť na prípravu zdravých smoothie koktailov alebo osviežujúcich nápojov či sorbetov, je vhodný aj na prípravu detskej stravy alebo zdravých raňajkových müsli či jogurtov. A samozrejme, je taká dobrá, že ju môžete chrumkať ako zdravú desiatu.

Záverečné hodnotenie a naše odporúčania

Zdravý životný štýl je vďaka mixéru FitStream a jeho rôznym chutným balíčkom naozaj jednoduchý, zábavný a predovšetkým chutný. Získať potrebnú dávku vitamínov, minerálov a ďalších dôležitých živín už nie je taký problém ako kedysi.

Mixéry FitStream sa ľahko používajú a čistia, sú ľahké, pohodlne sa držia a ľahko prenášajú. Vďaka nabíjaniu cez USB, ktoré dokáže pripraviť až 12 nápojov na jedno nabitie, je cestovanie s nimi veľmi jednoduché a pohodlné. To, ako vám bude nápoj chutiť, závisí od pridaných ingrediencií, ale z vlastnej skúsenosti určite odporúčame vyskúšať balíčky lyofilizovaného ovocia Mix Fit. A ak potrebujete zvýšiť príjem niektorých dôležitých látok, ako je kolagén alebo bielkoviny, určite by ste mali vyskúšať výživové doplnky, ktoré ponúka spoločnosť FitStream. Práve sa ich chystáme vyskúšať a určite sa poobzeráme po ďalších dobrotách v e-shope FitStream.cz!

FitStream zľavový kupón

No coupons found.
5/5 - (1 vote)


Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.