Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.Otestovali sme pre vás nálepku na stenu od Inspio.sk!

Inspio.sk je internetový obchod s krásnymi a originálnymi dekoráciami na stenu. Rozhodli sme sa nálepku na stenu otestovať a poskytnúť našim čitateľom vlastné skúsenosti. Ako to išlo?

Prečo nálepky na stenu?

Nálepky na stenu sú veľmi zaujímavou dekoráciou. Sú mimoriadne obľúbené, pretože sa zvyčajne ľahko aplikujú, nie sú také drahé ako napríklad celostenové tapety a dostanete ich takmer kdekoľvek. Okrem toho je ponuka farieb a motívov takmer nekonečná, takže si môžete vybrať nálepku, ktorá dokonale vyhovuje vášmu vkusu a štýlu vašej izby. Nálepky na stenu si zamilujú nielen deti, ale aj dospelí. A tie od Inspio.sk sú originálne a môžete si ich prispôsobiť presne podľa svojich predstáv. Nájdete tu rôzne nápisy a obrázky, ale môžete si dať vyrobiť aj vlastnú, úplne jedinečnú nálepku.

Nálepky na stenu od Inspio.sk

Samolepiace nálepky INSPIO sa vyrábajú na Slovensku zo špeciálnej textilnej fólie. Vďaka tomu sú dostatočne pevné, ale zároveň sa dajú umývať bez poškodenia. Okrem toho pri odstraňovaní nepoškodzuje podkladovú farbu. Fólia kopíruje povrch steny a je vhodná aj na drsnejšie podklady.

Ak si nie ste istí, ako sa vám nálepka bude lepiť, pozrite sa na Inspio.sk a ich článok Ako sa nálepky INSPIO lepia na rôzne náplasti. Zamestnanci spoločnosti sami vyskúšali, ako ich nálepky držia na niekoľkých testovacích stenách.

Samozrejme, je natretý ekologickými a zdravotne nezávadnými farbami. Samolepky na stenu sa dokonale hodia do každej miestnosti, vrátane spálne alebo detskej izby, kde spia najmenší.

Samolepky sú vhodné na akúkoľvek stenu, ale niektoré podklady si vyžadujú náročnejšie zaobchádzanie a väčšie nároky na čas a trpezlivosť. Podľa Inspio.sk by mala byť samotná aplikácia rýchla a jednoduchá. A aká je naša vlastná skúsenosť?

Prečítajte si našu recenziu Inspio.sk,
v ktorej nájdete všetky potrebné informácie o tomto e-shope.

Naše testovanie nálepiek na stenu od Inspio.sk

Inspio.sk vyrába nálepky podľa želania zákazníkov. Do výroby sa preto zadávajú až po dokončení objednávky. Hoci by sa dalo očakávať, že takáto výroba bude trvať dlho, objednanú nálepku sme mali doma do 5 dní. Dodacia lehota je preto skvelá a pozitívne hodnotíme komunikáciu s e-shopom.

Objednávanie je rýchle a jednoduché. „Problém“ môže nastať pri výbere, pretože ponuka je naozaj široká a je z čoho vyberať. Nakoniec sme vybrali nálepku víly s kvetmi a motýľmi, ktorú sme chceli nalepiť do detskej izby.

Nálepka je dobre zabalená, samotný „balík“ nie je objemný ani ťažký a obchod nepoužíva zbytočný baliaci materiál navyše. Po rozbalení nás potešilo, ako skvele nálepka vyzerá naživo. Niekedy sa stáva, že obrázky v e-shope nezodpovedajú skutočnosti, ale to určite nie je prípad Inspio.sk.

Recenzie: nálepka na stenu od Inspio.cz
Nálepka z krabice.

Samotné lepenie bolo naozaj jednoduché. Navyše vďaka pevnej fólii, z ktorej je nálepka vyrobená, je možné ju nalepiť znova, ak sa vám nápad nepodarí na prvýkrát. Nálepku sme nalepili na hrubú omietku, takže nesedela dokonale. To však nie je problém nálepky, ale substrátu. Nálepka však drží výborne a na stene vyzerá veľmi dobre. A všetci sú s výsledkom spokojní.

Recenzie: nálepka na stenu od Inspio.cz
Nálepka po nalepení.
Recenzie: nálepka na stenu od Inspio.cz
Nálepka s doplnkami 🙂.
5/5 - (2 votes)


Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.