Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.Inspio.sk: recenzie a skúsenosti

Inspio.sk je internetový obchod s dekoráciami na stenu, obrázkami, samolepkami a nápismi. Tento e-shop je európska rodinná spoločnosť a na trhu pôsobí od roku 2006. Pôsobí nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, v Nemecku, Belgicku, Španielsku, Francúzsku, Taliansku, Maďarsku, Holandsku, Rakúsku a Rumunsku. Za Inspio.sk stojí kreatívny tím, ktorý sa stará o potreby svojich zákazníkov a snaží sa im čo najviac prispôsobiť nielen svoju ponuku, ale aj svoje služby. Zaujímavou možnosťou sú dekorácie na mieru, ktoré si môžete prispôsobiť presne podľa svojich potrieb. E-shop plný inšpirácie, kreativity a úžasných originálnych darčekov pre vašich blízkych.

E-shop Inspio.sk

Dekorácie na mierupre malých aj veľkých.“

Sortiment

Internetový obchod Inspio.sk ponúka dekorácie v podobe tapiet na stenu alebo nábytok, kriedových tabúľ, bordúr, zrkadiel, kalendárov a rozvrhov. Môžete si tu kúpiť aj fotoobrazy alebo fotoobrazové plátna z vlastných fotografií, rôzne obrazy s textom, obrazy do detských izieb alebo originálne moderné obrazy. Nájdete tu aj samolepky a nálepky do detskej izby, pre staršie deti, do spálne, obývačky, kuchyne alebo kúpeľne, na podlahu, na okno, dvere alebo okolo dverí, do kancelárie alebo do auta. Môžete si vybrať zo širokej ponuky tém, medzi ktorými si každý nájde tú svoju. Kúpte si šablóny na maľovanie a využite svoj vlastný talent. Veľmi zaujímavým produktom sú tabuľky s textami, ktoré si môžete prispôsobiť – ideálny originálny darček pre starých rodičov od vnúčat alebo učiteľov ako poďakovanie na konci školského roka. Ak si neviete rady s výberom dekorácií, môžete si vybrať z hotových kolekcií, t. j. jednotných súprav dekorácií, ktoré doslova skrášlia každú miestnosť. Všetky ponúkané produkty nájdete prehľadne zoradené v nasledujúcich kategóriách:

  • Tabuľky
  • Nálepky
  • Zbierka
  • Obrázky
  • Dekorácie

Základné informácie (o platbe a preprave)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouPPL
bankovní převod
dobírka

Prečo nakupovať tu

  • Doprava zdarma pri objednávke za viac ako 18 EUR.
  • Zaujímavosti, nápady, tipy a triky nájdete na blogu Inspio.sk.
  • Inšpiráciu nájdete vo fotogalérii alebo v sekcii s fotografiami a videami od zákazníkov.
  • Všetko, čo potrebujete vedieť o objednávaní, nákupe alebo doručení, nájdete v našich často kladených otázkach.

Kontakt a dôležité informácie

Adresa (sídlo):

INSPIO s.r.o., Klincová 35, Bratislava-Ružinov, 821 08, Slovenská Republika

Telefon:

+420 227 272 170

E-mail:

[email protected]

Facebook:

ARTsamolepky-INSPIO.CZ

Instagram:

inspio.cz

YouTube:

INSPIO sk cz

Web:

www.inspio.cz

reklamační formulář (JPG)

Vaše skúsenosti

Nakupovali ste aj na Inspio.sk? Budeme radi, ak sa s nami a ostatnými čitateľmi podelíte o svoje skúsenosti v komentároch nižšie!

4/5 - (2 votes)


Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.