Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.Biano.sk: recenzie a skúsenosti

Biano.sk je úplne jedinečný a inovatívny spôsob nakupovania nábytku a bytových dekorácií. Tento online katalóg vám pomôže nájsť najlepší nábytok pre váš domov. Využíva špeciálne technológie, odporúča presne tie produkty, ktoré sa vám budú páčiť, a ponúka oveľa viac. Výrobky môžete vyhľadávať aj vizuálne, t. j. podľa uloženého obrázka. Biano.sk nájde najpodobnejší produkt, odporučí všetky podobné produkty, zoradí produkty podľa najobľúbenejších alebo iných filtrov, ktoré zadáte. E-shop si pamätá vaše obľúbené produkty a využíva inteligentné technológie a pokročilú analytiku, aby vám čo najviac uľahčil nakupovanie. Okrem Českej republiky pôsobí Biano.sk aj na Slovensku, v Holandsku, Rumunsku, Maďarsku, Portugalsku a Brazílii.

Biano.sk Eshop

Inteligentné nakupovanie nábytku a dekorácií.

Sortiment

Na Biano.sk nájdete tisíce ponúk z rôznych e-shopov s nábytkom, od pohoviek, obývacích stien, kresiel a ležadiel cez postele, skrine a skrinky, stoly a písacie stoly, stoličky, lavice a zostavy a zostavy až po úložné priestory, sedacie vaky a tašky, detský nábytok a záhradný nábytok. V ponuke sú aj dekorácie (garniže, tapety, hodiny a budíky, nástenné dekorácie, vázy, malé dekorácie, košíky, vianočné dekorácie, veľkonočné dekorácie, vonkajšie dekorácie, dekorácie do detských izieb, kvetináče, stojany na kvety, izbové rastliny a kvety, zrkadlá), doplnky (do kuchyne, spálňa, kúpeľňa, obývacia izba, predsieň, pracovňa, detská izba, záhradné doplnky, čistiace potreby, domáce zvieratá, krbové náradie, koše na drevo) alebo bytový textil (detský, kúpeľňový, kuchynský, spálňový, koberce, posteľná bielizeň, záclony, závesy, rolety, poťahy na pohovky). Na Biano.sk si môžete kúpiť aj svietidlá alebo výrobky pre deti. Zaujímavé sú aj potreby na prestavbu, ako sú vypínače a zásuvky, dvere a zárubne, prístrešky, vykurovacie produkty, ventilátory, podlahové krytiny, ploty, krby a mnoho ďalšieho. Vyhľadávať môžete aj podľa miesta určenia izby alebo štýlu. Všetky ponúkané produkty nájdete prehľadne zoradené v nasledujúcich kategóriách:

  • Inšpirácia
  • Nábytok
  • Dekorácie
  • Textil
  • Svietidlá
  • Pre deti
  • Príslušenstvo
  • Rekonštrukcia
  • Izby

Základné informácie (o platbe a preprave)

Biano.sk je katalóg produktov ponúkaných inými e-shopmi. Spôsoby platby a dopravcovia sa preto líšia v závislosti od možností platby a dopravy, ktoré ponúka internetový obchod, v ktorom výrobok kupujete.

Prečo nakupovať tu

Kontakt a dôležité informácie

Adresa (fakturační):

Biano s.r.o., Corso IIa, Křižíkova 148/34, Praha 8, 186 00

Adresa (kancelář v Liberci):

Biano.cz, Mrštíkova 399/2a, Liberec, 460 07

E-mail:

[email protected]

Facebook:

Biano Česká republika

Instagram:

bianocz

YouTube:

Biano Česká republika

Web:

www.biano.cz

kontaktní formulář

Vaše skúsenosti

Máte skúsenosti s nákupom v internetovom obchode Biano.sk? Budeme radi, ak sa o ne s nami a ostatnými čitateľmi podelíte v komentároch nižšie!

3.7/5 - (30 votes)


Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.